+90 282 673 55 53

Hakkımızda

Orion Etiket ve Ambalaj Ltd. Şti. 2017 yılında sektörde çokça kullanılan ambalaj etiketi ihtiyacına cevap vermek üzere kurulmuştur... İsmini, uzay galaksisindeki birçok yıldızın dahil olduğu ve dünyadan yaklaşık 400 ila 1300 ışık yılı uzakta olmalarına rağmen en parlak mavi tonlarıyla görülebilen bir takım yıldızlar kümesi olan Orion’dan almıştır. Kurulduğu günden bu zamana kadarki süreç boyunca sektörde öncü olma sorumluluğunu daima taşımış ve gerekliliklerini yerine getirmiştir. Piyasanın ihtiyaç duyduğu çözümler konusundaki hassasiyet, Orion Etiket’in sektördeki “lokomotif” konumunun devamını sağladığı gibi, müşterileriyle olan ilişkilerini “çözüm için ortaklık” haline de getirmektedir. Bu nedenledir ki Orion Etiket müşterileri için daima değer katan bir tedarikçi olmayı başarmış ve çözüm ortaklarının rekabet güçlerine güç katmıştır.

Her türlü etiket ihtiyacınıza göre özel çözümler sunuyoruz...

Amacımız kaliteli, kullanım ihtiyacına uygun etiketi, kısa teslim süremizle birleştirip sizlere en uygun fiyat ile sunmaktır.

İhtiyacınız doğrultusunda, Sıcak ve Soğuk Yaldız çalışmaları, ön-arka baskılı ve özel kesim bıçakları ile kesilmiş yapışkanlı etiketler üretiyoruz.

Sizin etiketinizi en az sizin kadar önemseyen ve her zaman en iyisine ulaşmaya çalışan bir tedarikçi ile çalışmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.